Counter Strike 1.6

14. května 2011 v 20:22 | anderrass |  Counter Strike 1.6

Co to je za hru?

Counter Strike je střílečka. Hra má singlplayer a multiplayer. Ve hře pro jednoho hráče(Singlplayer) hraješ proti počítači že by byl silný to se říct nedá ,ale za to ve hře s více hráči tam je to složitější. Když jsem začínal Stále jsem ležel na zemi na to si zvyknete docela rychle protože vám nic jiného nezbyde. :-). Ale až se hru naučíte lépe ovládat půjde to lechce.


Princip hry.

Jsou dva teamy:

CT Forces:
Seal Team6
GSG-9
SAS
Gignt

Terrorist Forces
Phoenix Connexion
Elite Crew
Arctic Avengers
Guerilla warfare

Takže Jsou dva teamy: CT Forces a Terrorist Forces. Každá strana má na vyber 4 charaktery. Doposud jsem nezjistil jestli každý charakter je lepší na něco, myslim že ne ,ale asi jak chcete vypadat.

1) Pak se hraje buďto na bombu na každé mapě jsou 2 bombiště a jsou značená buďto A nebo B. Terrorist Forces položí na jednom bombišti bombu. Terrorist Forces má za úkol bombu bránit(než bouchne trvá to asi 30 sekund na každém servru je to jinak) Pak TF(Terrorist Force) vyhrají. Ale když CTF(CT Force) zneškodní bombu než bouchne vyhraje CTF.

2) Pak jsou rukojmí. Na mapě není bomba ale 4 rukojmí vždy na stejném místě ,rukojmí hlídají TF a CTF je musí zachránit.
namířite na rukojmí a dáte E(záleží jak to máte nastavené -Použít-) a pak rukojmí odvést na spawn CTF.

Tak to byly dva druhy modů do CS server Clasic. Když TF zabijou všechny CTF vyhrávají T i když tiká bomba hra se ukončí a je další kolo. Ale když CTF zabijí TF hra končí pokuď bomba netiká když tiká tak ji ještě musí zneškodnit.

Toto je krátké vysvětlení hry CS 1.6 nebo CSS. na servru Clasic.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama